FERIE DOBIEGŁY KOŃCA

Tegoroczne ferie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ostrorogu  udały się świetnie. Były to pierwsze ferie w nowo wyremontowanej placówce. Do biblioteki codziennie przybiegało z uśmiechem na twarzy około 20 dzieci.

Każdego dnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oglądaliśmy filmy oraz odbywały się zajęcia w formie warsztatów, na których dzieci mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi robiąc piękne kartki i serduszka walentynkowe, muzycznymi oraz tanecznymi biorąc udział w zabawie „TANIEC POSĄGÓW LUB MUZYCZNE KRZESŁA”.
W ostatnim dniu ferii dzieci, które systematycznie przychodziły do biblioteki oraz brały udział w zajęciach otrzymały na koniec słodki poczęstunek. To były naprawdę fajne ferie.

Organizatorzy pozdrawiają wszystkie dzieci i już dzisiaj zapraszamy WAS za rok.