FERIE ZIMOWE

Drugi dzień ferii w Bibliotece zaskoczył wszystkich.

Na zajęcia pojawiło się ponad 30 dzieci.  Wtorek 15.02.2019r. w Bibliotece upłynął pod hasłem „Pizza lekiem na wszystko ” Dzieci z produktów przygotowanych przez organizatorów wykonywały według własnego pomysłu ich ulubiony przysmak. Radości było co niemiara.  W trakcie prac swoją obecnością dzieci zaszczycił Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg Pan Roman Napierała oraz Zastępca Burmistrza Pan Janusz Stanke.

Po kulinarnych zmaganiach dzieci obejrzały film pt.” Pszczółka Maja: Igrzyska Miodowe” W tym czasie piekarnik nagrzany do czerwoności wypiekał pizze, którą dzieci z wielkim apetytem zjadły na zakończenie zajęć.