TEMATYCZNE ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Tematyczne zajęcia świetlicowe pod nazwą „Ozdoby Wielkanocne” już rozpoczęte!

W dniu 16  marca 2019 r. odwiedziliśmy sołectwo Binino, a następnie sołectwo Dobrojewo.

W zajęciach wzięło udział  łącznie około 40 dzieci. W programie zajęć świetlicowych odbyły się warsztaty tematyczne związane ze Świętami Wielkanocnymi. Warto pielęgnować takie tradycje i przekazywać naszym dzieciom. Okazało się, że niewielkim kosztem można stworzyć coś oryginalnego, czym okazały się przepięknie zrobione stroiki.  Każda ozdoba była inna i okazała się jedyną w swoim rodzaju. Wszystkie prace  powstały pod okiem Pani Krystyny Straburzyńskiej.

Na zakończenie każdego z warsztatów  dla  uczestników  zajęć była przygotowana niespodzianka w każdym z sołectw. Za zaangażowanie wszystkim bardzo dziękuję.

Do zobaczenia na następnych warsztatach, które już niedługo. W dniu 6 kwietnia spotkamy się na świetlicach w Bobulczynie w godz. 10.30-13.30 oraz w świetlicy w Oporowie od godz. 14.00-17.00. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy. Będzie się działo.