TEMATYCZNE ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Tematyczne zajęcia świetlicowe pod nazwą
„Ozdoby Wielkanocne” c.d.!

W dniu 6 kwietnia 2019 r.  odwiedziliśmy sołectwo Bobulczyn, a następnie sołectwo Oporowo. Frekwencja dopisała. W zajęciach wzięło udział  łącznie około 35  dzieci.   Tematyką zajęć były warsztaty związane z Świętami Wielkanocnymi. Podczas warsztatów nasi mali artyści stworzyli piękne stroiki świąteczne z zajączkiem i innymi elementami świątecznymi.  Dzieci włożyły dużo pracy w zdobienie ozdób świątecznych i równocześnie świetnie się bawiły.  Wszystkie prace  powstały pod okiem Pani Krystyny Straburzyńskiej.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji warsztatów „Ozdoby Wielkanocne”. Dziękuję za zaangażowanie sołectw, stowarzyszeń i gości     oraz za aktywność podczas zajęć. Dzieci były przeszczęśliwe mogąc wykonać własnoręcznie wykonaną ozdobę wielkanocną, a słodki upominek umilił im wspaniały czas.

Biblioteka Publiczna M i G Ostroróg