SPOTKANIE AUTORSKIE

W dniu 14.05 2019r. Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie autorskie z pisarką – Magdaleną Ludwiczak. O godzinie 11:15 autorka spotkała się przedszkolakami z Przedszkola „ Miś Uszatek”  w Ostrorogu. Dzieci wykazały ogromne zainteresowanie tematyką związaną z twórczością autorki.
Po spotkaniu dzieci zakupiły nowo wydaną książkę pt” Kadelkowe rozterki”
Natomiast o godzinie 14: 00 w Bibliotece Publicznej autorka czekała na dorosłych mieszkańców naszej gminy. Mimo znikomej frekwencji Pani Ludwiczak przedstawiła tematykę swoich książek i opowiedziała jak rozpoczęła przygodę z pisaniem.
Pani Magdalena Ludwiczak jest mieszkanką Międzychodu i autorką książek takich jak: Cztery rubiny, Dziewczyna z zaułka, Tajemnica Błękitnej Alkowy, Tęskniąc w obie strony, Dokądkolwiek byle daleko.